Lukker 22/11-2024 08:11:00
Str. (LxHxB): 116x116x42 cm.
Afhentes: Søndre Allé 2 DK-4600 Køge (via Google Maps)
10 stk Borde 120 x 80 cm
Stort teleskop af ældre dato samt 2 store kort af bandet stand. Flot til butiksudsmykning eller blikfang
Køber skal selv medbringe værktøj til korrekt afmontering
Hydraulisk pladeviberator med frem og bak funktion. 45 x70 cm pladestørrelse. Swepac FB 200H - 200 kg
BUDT 9000,- DKK
4 stk Opvaskekurve 50 x 50 cm H 22 cm, rum opdelt til 25 glas, Ø 90 mm + Trolly til vaskebakker
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Continental str. 205/65 R16 samt Atlas str. 205/65 R16 og Continental str. 215/65 R16. I alt 8 stk.
Märke: BMW Modell: 523i A Årsmodell: 1999 Utrustning -Automat -Elhissar -AC osäker funktion -Stereo Besiktigad 2024-07-18 Förekommer repor och någon liten buckla. Bilen är i begagnat fungerande skick.
Pierre Bonnard (f. Fontenay-aux-Roses 1867, d. Le Cannet 1947) Komposition med to børn. Tryksign. PB. Radering. Lysmål 29×22
Mål: 300x90
BUDT 1800,- DKK