Lukker 01/12-2024 18:05:00
Pro højtalere med subwoofer og stativer, Pladespiller, Karaoke anlæg, Mikrofonstativ, Studiemonitor, Clamps, DJ pult taske, Sæbeboble maskine, Mikrofon, Røgmaskine, Høreværn, Høretelefoner, Trådløs instrumentmikrofon, Stativ, Forstærker, Guitar
Afhentes: Norddigesvej 4 DK-8240 Risskov (via Google Maps)
2 sæt Earpads i sort farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
Hitachi/Hikoki bajonetsav model nr CR18DBL uden batteri og lader ubrugt.
El kædesav, 2200 watt, 16" sværd. Ubrugt
6 stk Afspærringsstolper, hver med 3 meter sort bånd + ca. 25 meter Rød løber
Hele Verden. 4 kasser fyldt med indstiksbøger og album med frimærker og lidt FDC fra diverse lande. En del Rusland/Soviet set. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Dmg. Vino da Tavola “Castello di Bossi”, Corbaia 1994 A (hf/in).
Står i 6230 Rødekro. Haki stillads - 33 stk. gåplader, mange ben, sider, fødder mm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 1350,- DKK
2 stk blomster potter, ubrugte i kasser
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
Står i 6740 Bramming. Projektør lamper - Fra GEWISS og Phillips. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
MOTORSAV, Boxer BX-105 benzin ca. L25cm.