Lukker 26/11-2024 17:00:00
2 stk blomster potter, ubrugte i kasser
Knud Kyhn (f. Frederiksberg 1880, d. Farum 1969) Elefant af stentøj, dekoreret med Sung glasur. Nr. 20198. Royal Copenhagen. H. 18.
TRANSPORTSTROP, 5 stk. m. skralde. 18 M x 50 mm. 4,5 ton brudstyrke. Ubrugte.
GRYDESÆT, 5 dele.
Georg Emil Libert (f. København 1820, d. sst. 1908) Fjordparti på en skyet sommerdag, antagelig fra Norge. Sign. G. Emil Libert 91. Olie på lærred. 48×58. Proveniens: Bruun Rasmussen Kunstauktioner 2011, nr. 1106/1048.
Gallakjole fra ophørt butik str: S , ubrugt
NIVELLERINGSAPPARAT, Prexiso.
Trofa Stennedlægnings fræser med 60 cm tromle, hydr. Og beslag for gravemaskine monteret 20x30 cm
BUDT 1800,- DKK
1864. Preussisk feltpostbrev fra Randers til Viborg 11.8.1864 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
Bits toppe fra Luna 6-7-8-10-13-3/8 1/4, bitholdere.
Märke: Pirelli Modell: TM 800 År: Okänt Antal: 1st Dimension: 540/65 R38 Mönsterdjup: (Se bilder längst bak i bildserien) Skick: Begagnad, inga kända fel.