Lukker 21/11-2024 19:00:00
2 dyne-pude sæt, polyesterfyld, med ekstra længde 220 cm. Ubrugt.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Albert Bertelsen (f. Vejle 1921, d. sst. 2019) “Gl. Lås”. 2008. Sign. Albert Bertelsen. Olie på lærred. 120×90. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 22000,- DKK
2 stk. disk-ruller indpakningspapir B: 57 cm. (vægt 8 kg) + 2 stk. disk-ruller indpakningspapir B: 38 cm. (vægt 6 kg.)
Samlet vejl. Pris estimeret til 15.990 DKKSe billeder Antallet er et estimatVi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
England. 1883–84. 1/2 d - 1 sh. Komplet sæt, stemplet. Sædvanlig lidt afbleget farve. [ SG 187–196 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
Jean-Louis Domecq “Loft”. Fransk industrilampe af poleret metal, seks justérbare led og afbryder ved skærm. Mærket Jieldé, Lyon. H. Max. ca. 230.
Prada Tote taske af sort og bordeaux læder med sølvfarvede beslag, to hanke, et rum med magnetlukning, tre indvendige lommer og sort monogram for. H. 25 x B. 28–43 x D. 22 cm. A bag of black and burgundy leather with silver tone hardwre, two handles, one compartment with three interior pockets and black monogram lining.
Et par danske empire armstole af mahogni, indlagt med lyst og mørkt træ. 19. årh.s begyndelse. (2)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Liebherr 506 Læsse skovl - Meget lidt br Liebherr 506 Læsse skovl - Meget lidt brugt
BUDT 3500,- DKK