Lukker 15/12-2024 17:50:00
England. 1883–84. 1/2 d - 1 sh. Komplet sæt, stemplet. Sædvanlig lidt afbleget farve. [ SG 187–196 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
Frode Holm Dækketøjsskab af teak med profileret front og sider. Stel med tilspidsende ben. Front med to låger. Indvendigt med hylder. Udført for Illums Bolighus. H. 125. 112. D. 38.
- Har 4 ekstra skovle. JCB 8020 CTS - Minigravemaskine / mini excavator 2 ton - Video!
BUDT 80000,- DKK
ca. 10.000 l/m/m møtrikker for kabinet låger
10 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2000 A (hf/in).
PEM stor jerntønde brugt til opbevaring. Mål....... Brugt, fremstår med patina. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
3 stk Strækfilm dispenser 45 - 50 cm
LED LYSARMATURER, 6 stk. 150 watt, 120 cm. Ubrugte.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HG Super Skub /Hydra - El st HG Super Skub /Hydra - El start
BUDT 17750,- DKK
Stor kinesisk stand af huanghuali og andre træsorter, arkaisk stil, H. 10 cm L/B. 32 cm samt to runde huanghuali stande Diam. 11 og 8 cm. 18/19. årh. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
BUDT 16500,- DKK
kardanled 6mm gevind x 8mm hul