Lukker 24/11-2024 14:08:00
PROFESSIONELT kokkeknivssæt, 9 dele i opbevaringstaske. Ubrugt
Løvblæser/suger med to-takt motor. 45 liter opsamlingspose. Ubrugt.
Hans Christian Vantore (efter Louis Aumont) (f. Kettinge, Lolland 1861, d. København 1928, navneskift fra Hansen 1904) Portræt af Chr. VIII. Usigneret. Verso betegnet. Pastel på papir. Lysmål 30×25,5. Nærværende pastel er udført efter portrættet i helfigur fra 1831 i Kongernes samling malt af Louis Auguste François Aumont (1805–1879).
Kabel Qraft SKX 8 stycken Kabel FK(H07V-R) 1,5 mm Brun 60 m Lamputtag Qraft 5 stycken Rörelsevakter Qraft 6 stycken Elradiator Sandberg 400 w Kabel Qraft 30 m Doslock 10 stycken Vägguttag Utomhus Qraft 5 stycken Förgreningskontakter 2-vägs 4 stycken Tätningslister 6 packet Elkabel EKLK3G1 45 m EKRK3G1 20 m
kold presse anlæg til rasp komplet anlæg Med 4 palletanke Med snegl Med renseri Med pumpe Virker.
Østrig, Franz Josephs Orden, ridderkors i guld og emalje, stemplet GEBR. RESCH på ring, 55,9 mm x 30,8 mm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Holverieka Alu Tank Ho ABC Holverieka Alu Tank Hobur
BUDT 65500,- DKK
Tærteforme 29 cm. ca. 12 stk.
5 stk Metal sofa borde, ubrugte i kasser
30 pakker med 5 Feeder Rigs med Spike i hver pakke, i alt 150 rigs: 10 pakker med krog str. 4, 10 pakker med krog str. 6 og 10 pakker med krog str. 8. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.