Lukker 25/11-2024 19:02:00
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) “Udsigt fra Tørring Bakker mod Rye Stationsbye. Jylland”. Sign. P. Mønsted 1929. Olie på lærred. 50,5×71.
15 stk. sten vinduesplader 20x300x1990mm. Ubrugt
Ass. 18mm kobber pres GAS
36 stk. håndklædestænger i børstet stål (ubrugt)
9 stk. sten vinduesplader 20x300x1330mm. Ubrugt
3 ubrugte cylindre 25x15 total 270
KARRUSEL, RAACO, med sortiments kasser.
4 enheder bjælke vibrator til beto Dynapac Vibrator - 4 - 6-7-8-9 M.
Stort parti legetøj, ubrugt
12 bts. Château Cantenac Brown, Cantenac - Margaux. 3. Cru Classé 1995 A (hf/in).
12 bts. Château Branaire Ducru, Saint - Julien. 4. Cru Classé 1970 A/B (ts). Owc. C (ms).
BUDT 2300,- DKK
Ca. 96 dele/pakker brugskunst (ubrugt)