Lukker 25/11-2024 19:14:00
Fransk Louis Philippe spejl i ramme af forsølvet træ, dekoreret med perlestaf. 19. årh.s. slutning. H. 82. B. 56.
1974. Forhindringsløb, 80 øre, flerfarvet. Variant “MANGLENDE TEGNER NAVN”. Postfrisk fireblok [ 576 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VÆRKTØJSKASSE, Bato, med 60 dele.
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.
30 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. Ubrugte
Russisk kalenderikon for februar. Tempera på træpanel. 19. årh. 35×31 cm.
2 stk hårtrimmer, urbugte
CME BF-02 FRESEMASKIN Stor fresemaskin som ikke blir brukt av selger lenger. Selger informerer at den har noen hundre timer drift tid og at maskinen fungerer som den skal. Selger bidrar med pålessing Se bilder og video for nærmere detaljer. X Axis: 1500 mm Y Axis: 1000 mm Z Axis: 1000 mm CNC type: Heidehain 360 Max. spindle speed: 3000 ?? Table length: 1800 mm Table width: 850 mm Max load on table: 5500 kg Spindle taper: SO 50 Spindle motor power: 34 kW State: Good
Solitaire diamantring af platin prydet med brillantslebet diamant på ca. 1.73 ct. Farve: H. Klarhed: IF. Vægt ca. 4 g. B. 7 mm. Str. 55. HRD certifikat nr. 941291701 og æske medfølger.
Jeppe Hein (f. København 1974) “Frequency Watercolours (D) #5”. Sign. på bagsiden Jeppe Hein 2013; titel på label fra Jeppe Hein Studios, Berlin. Akvarel på papir. Bladstørrelse 75×75. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
GRYDESÆT, 5 dele.