Lukker 25/11-2024 19:19:00
Et par havefigurer af kunststen, putti med våbenskjold. Rokoko form, 20. årh. H. 86. (2)
10 stk rum deler kasser i lækker kvalitet, ubrugte i kasser
13 stk. indkøbsvogne i 2 størrelser
8 stk Betonklodser à ca. 240 kg, alle med løfteøje
Ca. 50 stk Gulvplader, 300 x 75 cm, i alt ca. 112 m2, varierende stand
1875. 4 øre, 56.tryk. Pladning med 186 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Pæn kvalitet. Ex. Lasse Nielsen [ 23 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Varebil Citroen C4 Cactus 1,6 Hdi 92 feel Automatic Klima Fartpilot Navigation Anhængertræk Alle service Sidst 20/3-2023 km 258675 Tandrem / vandpumpe / kobling Registrerings attest medfølger Nummerplader medfølger
70 stk Groovy Kagetallerkener Ø 19 cm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland / Kobelco E30 2 C - Minigravemaskine / mini excavator 3,2 New Holland / Kobelco E30 2 C - Minigravemaskine / mini excavator 3,2 ton
BUDT 86000,- DKK
Lavabo af malm med to tude i form af dyrehoveder. Antagelig Flamsk ca. 1500. H. 16 cm. L. 30 cm.
Chanel “Classic Double Flap Jumbo” taske af beige quiltet Caviar læder med sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, CC drejelås, en udvendig baglomme, et rum med to indvendige lommer og beige læderfor. H. 19 x B. 30 x D. 9 cm. 2008–2009.
BUDT 23000,- DKK