Lukker 25/11-2024 19:22:00
Louis Vuitton “Noe” taske af rødt, blåt og grønt Epi læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og sort ruskindsfor. H. 34 x B. 30 x D. 20 cm. 1995.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Doublet-Record Øko-Stri Doublet-Record Øko-Strigle
Danmark. Samling helark samt hæfter i ringbind og indstiksbog. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
KOKKEKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Salgsvogn fra Scanvogn, med diverse inventar. Vognen har brugsspor og steder med slid på maling. Brugt til udlejning. Funktionsdygtig ved seneste anvendelse. Ingen anmærkninger fra sælger om stand. Medfølgende inventar: Køkken. Hylder. Skabskøler. Disk. Obs: De 2 isfrysere medfølger ikke.
Rolex Datejust af stål, ref. 1603. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 1570. 1973. Foldet “Jubilee” lænke, omkreds ca. 18,5 cm. Ø 36 mm. Kassenr. 1603. Bagkassenr. 1603. Serienr. 3532382. Værknr. D317813. Originalt garantibevis fra Klarlund 1974 medfølger.
Hamilton Microlab Star M Pippeting Robot. Maskinen er udstyret med et CORE I hoved. Følgende software på USB inkluderet: - easyCode II: Installation Package 3.3.0 - Venus Software: Dynamic Liquid Classification Software Package 1.1.0 - Venus Software: TADM feature 5.1 - Venus Software: Data base plus - Venus four: Base Package 4.5 - Venus Software: Dynamic scheduler 5.1 Rapport på sidste forebyggende vedligehold findes i sektionen PRODUKTINFORMATION OG TEKNISK VURDERING. Maskine og tilhørende bord er klargjort til transport. OBS venligst se Tillægsbetingelser for denne auktion i vedhæftede PDF fil "Betingelser for denne auktion DANSK" Bemærk, at billedet blot er et referencebillede, og den afbillede maskine medfølger muligvis ikke i dette lot. Ved yderlige spørgsmål til maskinen eller auktions betingelserne, kan der rettes direkte henvendelse til Victor Nygaard fra Retrade på telefon +45 53505560. Maskinen sælges kun til virksomheder med dansk registreret CVR-nummer.
Martin Kaalund-Jørgensen (f. Lime, Nørup Sogn 1889, d. København 1952) Kystlandskab med bakker. Sign. Martin K-J 31. Olie på lærred. 43×58
Grev Christopher af Oldenborg, 4 skilling 1535, Malmø eller København, G 91, S 6, 3,73 g, partielt svagt præg - usædvanlig pænt eksemplar af denne interessante type præget under “Grevefejden”
1907. Fr. VIII, 5 øre, grøn. Parstykke med variant “FARVELØS PLET”. Sjældent. Attest Møller [ 54y ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
12 bts. Château Léoville Barton, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2007 A (hf/in). Owc.
Har fået skiftet foringer i motor og renoveret gearkasse / bagtøj juni 2023. Traktoren er ikke blevet vasket inden fotograferingen, og den er pænere end billederne viser. CASE IH Magnum 340 - 11 ton
BUDT 278000,- DKK