Fransk maler, 18. årh.

Lukker 25/11-2024 19:22:00

Fransk maler, 18. årh. Portræt af en herre med lavendelfarvet brokadejakke. Usigneret. Olie på lærred. 81,5×63. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 790, 2006 nr. 1392.