Lukker 25/11-2024 19:52:00
Italiensk maler, 17. årh. Religiøs komposition. Usigneret. Olie på lærred monteret på træ. 66×83.
Joakim Skovgaard (f. København 1856, d. sst. 1933) “Verbascum”. Studie af Kongelys. Sign. J. S. Olie på lærred monteret på malepap. Lysmål 23,5×14,5.
180 par sjove solbriller
Jan Voss (f. Hamburg 1936) Uden titel. Sign. Voss 90, 2/30. Træsnit i farver. Bladstørrelse 160×120. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
5 stk 3 D Tæpper
Mål: 300x90
BUDT 1800,- DKK
MIG-SVEJSER,MIGATRONIC.
10 stk Borde 120 x 80 cm
Et par aquamarin- og diamantørestikker af platin og 14 kt. guld hver prydet med fire dråbeformede aquamariner, talrige old-cut, baguette-, square- og brillantslebne diamanter. Samlet vægt ca. 14,5 g. L. 7 cm. (2)
Tipvogn Vestfarm V7000 bht 2 akslet Høje sider L 4 m uden træk B 2,1 m H 190/85/43 cm
Står i 6230 Rødekro. Hilti GX90-WF sømpistol med 2 stk. batteri og oplader. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS