Joakim Skovgaard (f. København

Lukker 25/11-2024 19:55:00

Joakim Skovgaard (f. København 1856, d. sst. 1933) “Verbascum”. Studie af Kongelys. Sign. J. S. Olie på lærred monteret på malepap. Lysmål 23,5×14,5.