Kinesisk weiqi lågæske af

Lukker 25/11-2024 19:52:00

Kinesisk weiqi lågæske af huanghuali. Qing 18/19. årh. Vægt 265 g. H. 7,5 cm Diam. 12 cm. Proveniens: Dansk privatsamling