Lukker 26/11-2024 12:00:00
124 stk. sort figur som bjørn
Hydr. Oprettersæt, 4 tons
Carl W. Petersen (f. Overby, Sjællands Odde 1882, d. Frederiksberg 1940) Parti fra Møns Klint. Sign. Carl Petersen 1933. Olie på lærred. 43×53.
1. verdenskrig. 1915–18. Interessant familie korrespondance fra dansk familie bosat i Tønder (sønderjylland). Mange bedre forsendelser iblandt. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
15 stk. toiletsæder, Saniscan Liberty m. universal beslag (ubrugt)
Står i 6230 Rødekro. 15 pakker Knauf isolering - SKECOBATT073. Måler 980 x 560 x 95 mm. I hver pakke er der 8 stk. som svarer til 4,39 kvm. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
250 pakker Hygge By Vivi - DIY julepynt
Metaldetektor. Med digitalt display, vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. (Ubrugt)
KRYDERISÆT med 16 kryderiglas og roterende stander. Ubrugt.
1 bt. Champagne “Cuvée des Enchanteleurs”, Henriot 1996 A (hf/in).
"Facom" dækapparat
Lille kurv til kat eller hund. 47X47X24 cm. Blød pude medfølger, samt hule til kat eller lille hund. 42X47X35 cm. Blød pude medfølger. Ubrugt i kasser.