Jaeger-LeCoultre

Lukker 25/11-2024 20:06:00

Jaeger-LeCoultre Bordur af forgyldt messing og glas, rektangulær urskive, ref. 448. Etui medfølger. 20. årh.s midte. H. 21. B. 14. D. 6.