Lukker 15/12-2024 17:53:00
England. Tjeneste. 4 gamle auktionslot med mærker i **/* kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hængelås, 40 stk.
50 stk terrassebrædder af lærk, douglas, fyr eller gran 28x165x1800-2100mm. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
Klinker grå 60 x 60 cm 12 stk i alt 4,3 m2. Ubrugt
PERSONBIL, CITROËN C 4 PICASSO HDI 110 AUT. 1st Indreg: 18-02-2010. Synet: 10-06-2022. Km-tæller viser: 306739.
BUDT 6100,- DKK
Teleskopstige 2.6 meter.
2 stk. store opbevarings alukasser, med truck lommer, L 215 H 40. B 37 cm.
Rundsav, 21V, 4.0 Ah, 185 mm, 5000 omdr./min. Inkl. 2 stk. batterier og lader samt 2 stk. savklinger. Ubrugt
Bordfodbold
Emil Wennerwald (f. København 1859, d. sst. 1934) Fra en solrig Italiensk kyst. Sign. E. Wennerwald. Olie på lærred. 51,5×67.
Emmery Rondahl (f. Vordingborg 1858, d. København 1914) En samling på fem akademitegninger i form af gipsrelieffer. Delvist sign. Emmery Rondahl. Kul og blyant på papir. Bladstørrelse 47×29, 36×27, 37×26, 43×33 og 42×53. Uindrammet. (5)
Wrapper fra KUHN. Model: RW1810 Årgang 2019. Kan Wrappe 100 baller i timen ifølge KUHN’s hjemmeside. Hydraulikken er LS HYDRAULIK. Den ser ikke ud til at være meget brugt, sælger oplyser også at han ikke har brugt den meget. Hjul størrelse: 380/55-R17 IMP. Står opbevaret indenfor, og har kun været ude når den har været i brug. Computer medfølger. Wrap folie medfølger ikke. Transport mål: L: 450 cm B: 300 cm H: 330 cm
22 kasser rengøringsklude á 150 stk. (ubrugt) (står på repos)