Lukker 25/11-2024 20:15:00
Et par empire stole af birketræ, hver ryg indlagt med figurer. 19. årh.s begyndelse. (2)
Dansk skab af nøddetræ og nødderod, front med to døre prydet med plaketter efter Bertel Thorvaldsen (1770–1844). 19. årh.s slutning. H. 140. B. 85. D. 30.
Louis Vuitton “Keepall 50” rejsetaske af brunt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum. H. 29 x B. 51 x D. 24 cm. 1996.
Smuk 18K forgyldt halskæde med sort Onyx sten
10 stk Skifterammer med hvid ramme 70 x 50 cm
Velholdt frontlift. - Passer til New Holland T 7-serien. - Passer til Case IH Pum New Holland Frontlift
GADELYGTE, 2 stk. 50 watt LED Gadelygte, 220 volt. Til montering på 50 mm rør. Ubrugte.
- Kun selve kassa som selges, kun det som sees på bildet.
10 stk Barstole, Brugte
RUDME (II). Pænt stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Tiki-treiler Tp300-dlb - Lasteevne / Capacity 2.381 kg - Maskintrai Tiki-treiler Tp300-dlb - Lasteevne / Capacity 2.381 kg - Maskintrailer
BUDT 16250,- DKK