Lukker 22/11-2024 08:26:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Dybdeharve. Titan Brix 4/19-520AH
BUDT 20250,- DKK
BUDT 16500,- DKK
Julius Paulsen (f. Odense 1860, d. København 1940) Landskab fra Tibirke med et træ i forgrunden. Sign. Jul. Paulsen. Olie på lærred. 62×51.
Træningsmaskine, Cross mv, kraftig model, stand ukendt.
Chanel “Grand Shopping Tote (GST)” taske af blåt Caviar læder med sølvfarvede beslag, to hanke, en udvendig baglomme, to rum opdelt af en lynlås lomme, to yderligere lommer og blåt stof for. H. 23 x B. 36 x D. 16 cm. 2009–2010.
BUDT 20000,- DKK
Mål: B 150 cm x H 160 cm
1 bt. Graham's Vintage Port 1970 2 bts. Cockburn's Vintage Port 1975 Total 3 bts.
Velholdt Planéringsplanke. Hydrema S45 fæst Engcon GRB1500 - Planeringsplanke
Nye kæde ABC STS 130 Somero
BUDT 161000,- DKK
3 stk. figurer. Antik Peber ugle i sølvplet, mål H11xØ4,5 cm. Samt øldrikker figur og Münschner bryggeri løve på fod. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
Stor håndskåret træskulptur som forestiller gravid kvinde. Måler H:130 x B:40 x D:55cm. Har stået indendørs. I pæn stand men har større flænge bagpå. MOMSFRI
RINGGAFFELNØGLESÆT med 12 stk. i str. Fra 6 - 32 mm. Ubrugt.