Lukker 26/11-2024 07:25:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Tiki-treiler Tp300-dlb - Lasteevne / Capacity 2.381 kg - Maskintrai Tiki-treiler Tp300-dlb - Lasteevne / Capacity 2.381 kg - Maskintrailer
BUDT 16250,- DKK
Figur af forgyldt bronze i form af Amitayus siddende på trone. Inskription på front: Lavet i Qianlong perioden året Gengyin med respekt (1770). Ej forseglet. Kina. Qianlong 1736–1795. Vægt 881 g. H. 18,5 cm. Proveniens: Dansk privatsamling.
5 stk kraftkabler med stik, af 10 m i hver, 3 faser, 5G 2,5, ubrugte, MF
Volvo Typ: L90F Årsm: 2011 Tim: 20688 Längd: 5.35 m Bredd: 2.49 m Höjd: 3.28 m Vikt: 17100 kg Tillbehör Tamtron Våg Kända fel Är en del fel koder som måste fixas.
Sold net til sorteringsanlæg - Har aldrig været taget i brug. 9 styk 0,6 mm 4 styk 0,8mm 6 styk 1,0 ABC Sold SPG net
Stort Billet-automat skilt
3 stk Multipavilloner 3 x 3 meter, Alu. Stel, dugen er ekstra stærk, vind- og vandtæt samt brændhæmmende og vaskbar, har udluftning i toppen, der medfølger kun 4 sidestykker i alt
Str. (LxHxB): 153x85x61 cm.
God god og kraftig saw til tømme ABC Saw -I.B.Bruun sav til tømmer / Timber saw
3 stk Lyskæder 20 mtr. Alle med Hvide pærer