Lukker 25/11-2024 20:29:00
“Flora Danica” tallerken af porcelæn, med gennembrudt fane, dekoreret i farver og guld med blomster. 3554. Royal Copenhagen, omkr. 1900. Diam. 23,5 cm.
BUDT 1250,- DKK
Rutsjebane, 1 stk. Måler ca. 220 x 45 cm. Ubrugt + MOMS
ubrugt gear udv 5:1
Rokokoform strøbøsse af sølv, balusterformet skævknækket form, Hugo Grün, København 1952 H. 22 cm, samt miniature spand af sterlingsølv, Wilh. Jensen H. 9 cm. Vægt 300 g. (2)
8 stk metal skilte i retro stil, ubrugte
2 sæt Earbuds i hvid farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
MT Eksjö flisskåp med hydrauliskt öppningsbar sida och sidotipp. Hydrauliskt öppningsbart tak. Dock en reva i kapellet. Mått: Total längd 7400mm Total bredd 2600mm Total höjd 3500mm Skåpets innermått: Längd 7000mm Bredd 2450mm Höjd 2700mm Ventilpaketet under skåpet följer ej med. Skada i golvet (Bild) Lasthjälp finns på plats.
2 sæt Earpads i hvid farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
2 stk. 15 L rygsprøjter
2 stk. Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Et par solitaire diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med brillantslebet diamant på i alt ca. 0.83 ct. Farve: D. Klarhed: VS1-VS2. B. 5 mm. (2) HRD certifikat nr. 2400000201326 og 2400000220409 medfølger.
Ole Wanscher (f. Frederiksberg 1903, d. Charlottenlund 1985) Et par lænestole med stel af mahogni. Sider, sæde og ryg betrukket med grøn uld. Formgivet 1942. Udført hos A.J. Iversen. (2)
1891. Russisk type, 1 rbl. brun/orange. LUXUS-stempel TAMMERFORS 15.XII.04 [ 45 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×