Lukker 01/12-2024 18:47:00
Rutsjebane, 1 stk. Måler ca. 220 x 45 cm. Ubrugt + MOMS
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
1 bt. Gevrey-Chambertin 1. Cru “La Combe aux Moines”, Domaine Fourrier 2007 A (hf/in).
BUDT 1150,- DKK
“Perlestellet” sæt på fem mokkakopper af porcelæn, privat dekoreret i farver og guld med blomster, hanke i form af snoede grene. 3618. Royal Copenhagen. (6+1 underkop)
- Bagerste lade-flade 1,25 x 2,50m. ABC Stach Agro - Model MT154 - Blokvogn
BUDT 51000,- DKK
2 i 1 pumpe: 160 m3 / timen med 16 bar eller 320 m3 / timen med 8 bar. EX-Ar KSB FPL100/2 2 in 1 pump: 160 m3 / hour with 16 bar or 320 m3 / hour with 8 bar
BUDT 29500,- DKK
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
Grønland. 3 tidligere auktionslot med bl.a. Danmark Befriet komplet i postfrisk kvalitet. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Køkkenknivssæt udført i rustfrit tysk DIN 1.4116 stål. Kokkekniv, santokukniv og universalkniv. Knivblad 13 - 21 cm. Super skarpe og holdbare. Hårdhed 56 HRC. Skæfter i ibenholt træ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
22 hegn 25 klodser Samlebeslag 2 meter højde 3.50 bredde
Flotte og sjove øreringe 18K forgyldt Kobber.
Rolex Gylden skive samt guldvisersæt til Rolex Daytona, ref. 16528. “Inverted six”.