Lukker 25/11-2024 20:42:00
Ella Thalbitzer (f. København 1883, d. sst. 1952) Sydlandsk landskab med udsigt til bjerge og huse. Sign. Ella Thalbitzer 1922. Olie på lærred. 35,5×49.
Santokukniv, 18 cm knivblad, udført i 3-lags VG-10 stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Ubrugt i gaveæske
Str. (LxHxB): 116x116x42 cm.
BUDT 175,- DKK
Yves Saint Laurent (f. 1936, d. 2008) “Nano Sac de Jour” taske af blåt læder med gyldne beslag, to hanke, aftagelig skulderstrop, et rum med en indvendig lomme og sort for. Hængelås medfølger. H. 19 x B. 22 x D. 9,5 cm. Kort medfølger.
Vola monteringssæt VR2008K. Ubrugt.
Harald Moltke (f. Helsingør 1871, d. Frederiksberg 1960) Mytologisk figurkomposition. Sign. Harald Moltke 1940. Olie på lærred. 121×141. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 søjlet Stenhøj autolift, 3,2 T, årg 1999, med 4 arme, styreboks, standen er ukendt
BUDT 3100,- DKK
STØTTESTATIV for rørskære værktøj.
Danmark. 6 plancher med diverse forskellige mærker. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Div. 54mm pres rustfri stål
4 stk. knivsæt bestående af 4 knive samt 2 stk. skærebrætter (ubrugt)
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Action/sportskamera SØLV farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)