Lukker 02/12-2024 11:15:00
Div. 54mm pres rustfri stål
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre >>KÆLDEREN (via Google Maps)
Elradiator, Nobø NTL4N 10, topvarme 230V/1000W, uden termostat, længde 72,5 cm, højde 40 cm, dybde 9 cm, lille bule i forside, ikke afprøvet. Ubrugt
Stort parti legetøj rigtig meget blandet. ubrugt
Albumfront. “Weltreise - Postkarten-Album”. Pragtfuld gammel albumfront i Jugendstil (32×40 cm.). Monteret i skifteramme 40×50 cm. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Mål: LxB: 180x100 cm.
Royal Swiss Køkkensæt, 20 dele. Bestående af 5 gryder i forskellige størrelser med låg, 1 pande med låg, si indsats, køkkenredskaber samt grydelapper. Virker også til induktion. Perfekt sæt til køkkenet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Stort lot med 6 maskiner. 2 styk Hunter ST301, Årg. 2016 Aldrig været i brug. Stiga SVP 40 B Årg. 2016 Plænelufter. Jane JA40H3 Årg. 2013 Plænelufter. Alpina S011 Elektrisk snekaster. Årg. 2011 Aldrig brugt. Goldine FC 80 med kost. Brugt. Stiga Hunter ST301 Lot 6 enheder
Flere sovepladser, brugt til sommer camp til unge menneske ABC Lunde Varv Båt TBPS TYP 200 - Militær båd - 21,35 m beboelse
BUDT 132000,- DKK
Et par Belle Epoque perle- og diamantøreringe af oxideret sølv og 14 kt. guld hver prydet med ferskvandskulturperle og talrige antikslebne diamanter. B. 12 mm. L. 3,2 cm. (2) Æske medfølger.
Stor håndskåret træskulptur som forestiller gravid kvinde. Måler H:130 x B:40 x D:55cm. Har stået indendørs. I pæn stand men har større flænge bagpå. MOMSFRI
BETALING: KUN FORUD BETALING - FRA DEN 25-11-2024 TIL OG MED DEN 27-11-2024
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) ”Sphere” dobbelt-radet halskæde af sterlingsølv prydet med talrige aquamarin perler og talrige ferskvandskulturperler og hægtelukning. Perlediam. ca. 7–12 mm. L. ca. 110 cm. Designet af Regitze Overgaard. Æske medfølger.
. GMR Stensballe 150 cm