Lukker 03/12-2024 11:15:00
Santokukniv, 18 cm knivblad, udført i 3-lags VG-10 stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Ubrugt i gaveæske
3 spande maskinopvaskepulver + 2 dunke flydende maskinopvask, Cleanline á 3 kg. + 5 poser groft filtersalt (ubrugt)
udstødning flexslanger og defroster
Fanuc Svejserobot med Migatronic styring, CMT Svejseværk, god og fuld funktionel stand. Kan programeres til to emner af gangen. Kan tage emner op til 270cm i længden. God til alu-svejsning. Sikkerhedscensorer medfølger. Manual, sikkerhedsbog og diverse dokumenter førlger med. Fanuc Robot ARC Mate 120 iB Next bid wins the auction. !- A05B-2512-B150 Fanuc Se VIDEO!
BUDT 163000,- DKK
Str. (LxHxB): 153x85x61 cm.
Står i 6780 Skærbæk. Polsk Tulowice kaffestel med 5 stk. kopper, 6 stk. underkopper, 6 stk. kagetallerkner, fad, sukker og flødekande og kaffekande. Arcopal stel - 6 stk kopper, 6 stk tallerkner, 6 stk. underkopper (ubrugt). Derudover 7 stk. SUE Ceram Japanske tallerkner med fisk og 12 stk. Kahla Könitz tallerkner med fisk. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Antikkens Grækenland, Psidia, Selge, Triobol, 2–1 årh. f.Kr., 3,14 g, SNG France 1959, SNG Cop 256 - sjælden Ex. Professor Niels Hannestad
30 pakker med 5 Feeder Rigs med Loop i hver pakke, i alt 150 rigs. Krog str. 6, og de leveres med et sæt boilie-stops. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
-Horse - Trainer Relax med vibrationsbånd samt sol lys til heste. - Har været brugt som demo, og der har aldrig stået en hest p? ABC Horse-Trainer Relax
BUDT 57500,- DKK
BUDT 125000,- DKK
Utrolig smuk 18K forgyldt halskæde med Agat, kæde længde 60 cm. Bemærk denne Agat er sort/hvid.
Parti metrisk fingevind
MIG-SVEJSER,MIGATRONIC.