Vilhelm Pacht (f. København

Lukker 25/11-2024 20:48:00

Vilhelm Pacht (f. København 1843, d. Holte 1912) Parti fra heden med stude for en vogn. Sign. Vilh. Pacht 70. Olie på lærred. 24×21.