Lukker 25/11-2024 20:48:00
Vilhelm Pacht (f. København 1843, d. Holte 1912) Parti fra heden med stude for en vogn. Sign. Vilh. Pacht 70. Olie på lærred. 24×21.
5 svejseender for teleskopcylinder med kugleende
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 2K - Bender tags ABC 2K - Bender tagsten
12 bts. Château Branaire Ducru, Saint - Julien. 4. Cru Classé 1970 Owc.
Timer: 10.798 Årgang: 2001 Kapacitet: 2700 Kg Løftehøjde: 3300 mm
BUDT 19200,- DKK
12 bts. Champagne Rosé, Brut, Louis Roederer 2015 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Ford 4000 Traktor Traktoren starter og kører. Funktionel traktor, med påmonteret servostyring. Årgang 31-12-1973. Timetæller står på 5760 Timer. Traktoren har frontlæsser, men uden tilhørende skovl. Forholdsvis nye bagdæk.
- Vandpumpe. ABC E-Tech VS 60/12 Dykpumpe - brugt til markvandingsanlæg
BUDT 7250,- DKK
Havepool, 2074 liter. Ubrugt
3 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in).