Lukker 26/11-2024 17:00:00
6 bts. Cabernet Franc “Pasionado”, Andeluna, Mendoza 2018 Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
ODENSE-SVENDBROG 11.6.80. Bureaustempel (stavefejl) på stor del af brevkort. Kund kendt brugt i én dag! [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Næsten ny maskine - med både pallegafler og læsseskovl ! - Bemærk kun 325 timer. - Lav indstigningshøjde. - 2 meter bred volume skovl medfølger. - Pallegaffel medfølge Faresin 626 Classic 52 - 6 m - med gafler og læsseskoov / Inluded forks and bucket !
BUDT 274000,- DKK
8 ubrugte luftventiler for el
- Se mangellapp.
Dansk design Lysekrone med stel af messing, otte arme monteret med skærme af champagnefarvet glas. Udført og mærket hos Fog & Mørup. 1940'erne. H. 65. Diam. 60.
Diamantarmbånd af 14 kt. rosaguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 2.47 ct. Farve: H-I. Klarhed: VVS. L. 16,5 cm.
BUDT 16500,- DKK
BUDT 175,- DKK
ubrugt slange 15m højtryksrenser
Carl Locher (f. Flensborg 1851, d. Skagen 1915) Ti marineskitser. Delvis sign. Blyant på papir. Bladstørrelse 11×14–35×51. Uindrammet. (10)
Bambushylde med åbne skuffer i mål 30x18x81 cm, ubrugt i kasse