Vilhelm Arnesen (f. Flensborg

Lukker 25/11-2024 20:48:00

Vilhelm Arnesen (f. Flensborg 1865, d. København 1948) Marine med sejlskibe. Sign. Vilh. Arnesen 89. Olie på lærred. 33×48.