Lukker 25/11-2024 11:00:00
144 stk. A5 folder, Mate (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948) Parti fra Kagssinguit, Godthåb. Sign. Olie på lærred. 30×48. Proveniens: ABR auktion 249, 1970 nr. 446.
Julepynt 13 dele. O2 design 3 stk. trædrejede juletræer. Højeste 24 cm mindste 16 cm. 3 LED lys fra Mono design duset grøn. Mindste 12 cm, store 24 cm. 2 rensdyr samt zinkfad L40 cm. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
2 ubrugte hydr. Pumper GR2
Smaragd- og diamantring af 14 kt. guld og hvidguld prydet med talrige facetslebne smaragder og talrige enkeltslebne diamanter. Vægt ca. 14,5 g. B. 18 mm. Str. 53. Test viser 17 kt. guld.
BUDT 4900,- DKK
Vaskeplade sten ca 140x44/33cm + bordplade ca 155x65cm + spejl og stænkplade.
Kubota sin populære KX019-4 selges. Leveres med utført stor service fra Hymax (624t service). Denne ble kjøpt i Mai i år og brukt veldig lite ca. 15t. Selges grunnet overgang til større maskin. I god stand. Stor og romslig hytte. Variabelt understell. S30 mekanisk hk feste Graveskuff, smalskuff Hydraulisk pusseskuff
Ikon fremstillende Kristus Pantokrater. Tempera på træ. Forsænket billedflade, Kovtjeg. 19. årh. 31×27.
Betongblandare 140 liter Fungerande OBS !! Ring en dag innan hämtning. Hämtning är mellan 08.00-16.00 måndag till Torsdag Detta auktions objekt kan ha brister som uppstår som en direkt följd av att materialet ibland blir ståendes upp till flera månader mellan registrering och upphämtning. Därför kan vi inte garantera batteriets kapacitet och bromsarnas funktion, det kan uppstå fel i elsystemet och andra fel kan uppstå när materialet står stilla. Försäljningen sköts av LogistikPartner Sverige på uppdrag av ägaren av objekten. Alla frågor i samband med denna auktion eller begäran om granskning kan riktas till LogistikPartner Sverige på telefon +46(0)70-638 77 71 eller [email protected]