Lukker 25/11-2024 11:00:00
Ca. 50 stk. div. håndklæder 50x100 cm. (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bomag SPR 50/55 D - 400 Bomag SPR 50/55 D - 400 kg
Canvas-maleri, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - elefant
Flot krystalvase og skål. Vase i flot blå farve mål H25 cm. Skål mål Ø15 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Pallgafflar Fabrikat: Okänt Årsmodell: Okänt Fäste: Stora BM Bredd: 1.5 m Höjd: 0.9 m Djup: 1.5 m Gaffel längd: 1.2 m Skick: Lastgafflar i begagnat fungerande skick Obs! Lasthjälp finns på plats.
Einbock Chopstar Model ERS 6- rows Årgang 2023 3 Meter Vægt 716 kg
Beton-figur H: ca. 154 cm. (DEMO)
Alt skal medtages, der må ikke efterlades noget
Rygsprøjte + vogn for gasbrænder + løvblæser
Designer chaiselong designet af Tateishi Shoiji i massiv egetræ, med armlæn af massiv valnøddetræ. Sort betræk. Ubrugt i org. emballage.
Et par kinesiske skåle af sølv, gennembrudt blomsterdesign, uden indsats. Luen Wo. Shanghai, ca. 1900. Vægt 180 g. H. 5 cm. Diam. 12 cm. (2)
Safir- og diamantring af 18 kt. guld prydet med rosenslebet lyserød safir på ca 0.24 ct. omkranset af to rosenslebne diamanter på i alt ca. 0.24 ct. og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.33 ct. Farve: H. Klarhed: VVS. Vægt ca. 3,5 g. Front B. 20 mm. Str. 53.
Bjørn Wiinblad (f. København 1918, d. 2006) To urtepotteskjulere af lertøj, modelleret i form af kvindeskikkelser. Dekoreret med polykrome glasurer på lysegrå base. Sign. monogram -72, Danmark, og hhv. V.42 og V.40. H. 37 og 21. (2)