Lukker 25/11-2024 11:00:00
2 paller div. indbo (stand ukendt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
STOR udstillingscykel, speciallavet af smed. Stået i Aabenraa under Tour de France i 2022. Nypris kr. 10.000,- Fremstår i rigtig fin stand. Mål H2,0 x L4,0 meter. God blikfang for cykelhandler, eller reklamesøjle ved de Danske cykelløb. +MOMS
Silver Screen Collection Signeret fotoprint af skuespiller Sophia Loren. Mærket NN53 132. Bladstørrelse 25×20. Certificeret af JSA.
STØVSUGER, Nilfisk.
1852. 4 RBS Thiele I. Plade II, nr. 88. Helt centrisk nr.stempel 35 (Køge). Attest Møller PRAGTEKSEMPLAR [ 1Ia ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Trappe træningsmaskine, stand ukendt, defekt
Årgang: 2012
Våd/tør støvsuger, 20 liter, 2200 watt. HEPA filter. Ubrugt
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
1 bt. Saint-Joseph “La Sensonne”, Pierre Coursodon 2009 A (hf/in). 1 bt. Cabernet Sauvignon “Gallica”, Napa Valley 2007 A (hf/in). Total 2 bts. Sourced from an excellent private cellar
Står i 6230 Rødekro. Udhus trædør som måler 102 x 82,5 cm. D: 4,8 cm. Med nøgle. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS