Lukker 03/12-2024 11:00:00
Våd/tør støvsuger, 20 liter, 2200 watt. HEPA filter. Ubrugt
Ca. 443 stk Glasskåle forskellige str. 9 - 10 - 12 - 14 og 17 cm samt 9 stk Hvide Kartoffelskåle Ø 25 cm
- Mandskabesvogn der er bygget om til varebil og der er betalt varebils afgif Fiat Ducato 2.3 MJT 130 CHASSIS
BUDT 59000,- DKK
2 stk. WiFi Forstærker. Udvider rækkevidde af WiFi. Ubrugte
"Sølv" 5 armet lysestager 50cm. 5 stk.
IWC De Luxe af 18 kt. guld. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 8531. 1960'erne. Brun læderrem med spænde af guldbelagt stål. Ø 35 mm. IWC-æske medfølger.
2 stk Utrolige dejlige bløde tæpper i mål 80x120cm 100% polyesta virkelig lækkert , ubrugt i kasse
Brandsluknings udstyr, sprøjtehoveder, koblinger mm i 2 trækasser
PALLELØFTER, Elektrisk. Højde 800 mm.
Bliver leveret med helt nye batterie Caterpillar 316EL -
BUDT 169000,- DKK
5 dele legetøj, ubrugt
Johan Neumann (f. København 1860, d. sst. 1940) Fiskerbåde i Kattegat. Sign. Johan Neumann. Olie på lærred. 45×68.
Selges på vegne av kunde. Fungerer normalt.