Lukker 25/11-2024 11:00:00
25 stk. bolde (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
BUDT 78500,- DKK
Keshan tæppe, Persien. Medaljondesign på lys bund. Ca. 1950–1960. 206×134.
HULSAVSÆT, Boxer BX-493.
Engcon TFS2 rotortilt fra 2014 til gravemaskine. Visuelt besigtiget, der er brugsspor og steder med slid som ved brugt materiel. Funktionsdygtig ved afmontering, har stået opbevaret i hal det sidste års tid. Klargjort til læsning.
Tiki Trailer C265 2009 Plastkåpa Längd: 3940 mm Bredd: 1645 mm Max last: 470 kg Totalvikt: 650 kg Reg.nr: ASL 635 Obromsad. Besiktad till 2025.
1863. 4 sk. brun. Stukken kant. SMUGLERBREV med fuldt indhold sendt under KRIGEN 1864 fra København til Randers. Annulleret med kombineret nr.stempel 34 KBH.JB.PSTCT.23.5. Brevet er transporteret med postdampskib fra Korsør, hvor en mindre båd i rum sø har udvekslet post til og fra Randers. [ 9 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bogtryk. 5 sider med bl.a. Gl. Luftpost inkl. side med 5 AFA varianter mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stepmaskine, ikke afprøvet