Lukker 25/11-2024 11:00:00
3 stk. luftgevær 4,5 mm. (stand ukendt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
250 pakker Hygge By Vivi - DIY julepynt
5 bts. Château Caillou “Creme de Tête”, 2. Cru Classé, Barsac 1959 A/B (ts). B (ts/us). Sourced from a temperature controlled cellar
Pei DR 15 Svejsemaskine 15 kva, 400v, med Cebora GR 51 vandkøling, slanger, kabler, rullevogn med trækstang
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Sany SY35U - Minigravemaskine / mini excavator 3,8 Sany SY35U - Minigravemaskine / mini excavator 3,8 ton
BUDT 177000,- DKK
Jürgen Reichert (f. Mannheim 1953) Uden titel. Sign. Reichert 84. Olie på lærred. 150×150. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
"Sølv" 3 armet lysestager 24cm. 15 stk
Flamsk maler, 17. årh. Tulipan og iris. Usigneret. Vandfarve på papir monteret på papir. 27×18,5.
BUDT 3900,- DKK
3 stk Lyskæder 20 mtr. Alle med farvede pærer
Nederlandsk maler, 18. årh. Hollandsk flodparti med folkeliv. Usigneret. Olie på træ. 22,5×31.
Royal swiss meat grinder. Model LRD-120. 1200 Watt. Ubrugt og i original emballage. + MOMS