Lukker 25/11-2024 11:00:00
35 stk. div. 3D billeder (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Udsigt fra bredden af en sø. Sign. P. M. 79. Olie på lærred. 41,5×60. Verso monteret med udstilligsetiket.
13 dele SDS bor og mejsel sæt. Ubrugt
2 sæt lanterner, Louise a 2 stk. - 21,5x21,5x49 cm. - 16,5x16,5x38,2 cm. (ubrugt)
Der er monteret ny timetæller. Ca kørt i 20.000 time ABC HL 2200
BUDT 5250,- DKK
Dansk møbeldesign Skænk af eg med fire låger med rektangulære fyldninger. 1970'erne. H. 85. L. 200. D. 44.
Blücher rist Vienna 900 mm. 1 stk. Ubrugt.
Smart knivblok med 5 knive i forskellige størrelser samt fjerkræssaks. Blok og knivskaft i brun. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
20 stk. A4 foldbare arkivkasser "syren" (ubrugt)
VAREBIL, TOYOTA Proace 1.6D 95hk L0H1 Enkelt skydedør/sideh. døre uden rude. 1st. Indreg: 13-10-2016. Synet: 10-10-2024. Km-tæller viser: 140703. Bemærk: har en motorfejl. Evt. med plader - gebyr på 300 kr. Se betingelser punkt 15.
BUDT 22500,- DKK
Ca. 120 stk Gulvplader brædder, 300 x 60 cm, i alt ca. 216 m2, varierende stand