Blücher rist Vienna 900 mm. 1 stk. Ubrugt.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Rusland, Skt. Anna ordenen, 3. kl. brystkors i guld og emalje, lødighedsstemplet “56” og mærket “A.K.” for Albert Keibel, 34×39 mm, Romanov 32
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Står i 6230 Rødekro. Taghætter og tilbehør. 3 stk. i terrakota farve og 1 stk. i sort. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Samlet vejl. Pris estimeret til 105.000 DKKSe billeder Antallet er et estimatVi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
2 stk solus
Armbånd af 14 kt. guld. Vægt ca. 22 g. L. 21 cm. Ekstraled medfølger.
Breitling Armbåndsur af guldbelagt stål og stål. Model Lady J, ref. D52065. Quartz med dato. Rem af blå skind. Ø 32 mm. 1990'erne Æske og garantibeviser medfølger.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kverneland IsoMatch Go - Isobus terminal med antene - Vid Kverneland IsoMatch Go - Isobus terminal med antene - Video!
BUDT 8250,- DKK
Ege tæppefliser - 2 kasser af Modular Collection af 4,147 m2. hver. Total ca. 8,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Antik bamse. Den mangler et øje. Måler H: 43 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI