Lukker 25/11-2024 11:00:00
Ca. 250 poser div. krydderier (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Ege tæppefliser - 4 kasser og 4 modeller. Den ene kasse har intet navn. Tom Dixon af 4,147 m2. Floorfashin by Muurbloem af 3,686 m2. Una Crysstalline ECT350 darkgrey af 3,686 m2. Total 4 kasser og ca. 11,3 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Vola monteringssæt VR2008K. Ubrugt
Stort knivsæt, 6 stk. knive udført i 67 lags Japansk Damaskus stål, længde på knivblad 9-21 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter af pakkatræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
18 visninger
Liften virker som den skal. Her får du en lift, der der nem at transportere og nem at bruge. Kan løfte 600 kg. minimum 6 meters højd HEFA HY600-1 - Med trækkrog / with hook
Græsklipper i særklasse. Meget få brugstimer. John Deere 2700 E-Cut Hybrid - Lavt timetal -
BUDT 153000,- DKK
BITS / TOPPE SÆT, 4 sæt i alt. StahlKaiser.
Carl W. Petersen (f. Overby, Sjællands Odde 1882, d. Frederiksberg 1940) Parti fra Møns Klint. Sign. Carl Petersen 1933. Olie på lærred. 43×53.
1 bt. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1990 A (hf/in). 2 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1990 A-A/B (bn). Total 3 bts. We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
60 stk. Artisto bird feeder
OVERVÅGNINGSPAKKE med 4 kamera, Swiss CCTV.