Lukker 25/11-2024 18:00:00
OVERVÅGNINGSPAKKE med 4 kamera, Swiss CCTV.
Vinkel Gearmotor, 380v, 4,0 kw elmotor
Motor til New Holland T7.270 - defekt. - Sælges til reservedele. - Kan køre, men lyder ikke som den skal. - Test motor, har aldrig været monteret på en trakto New Holland T 7.270 - FPT (Iveco) motor - Defekt - Til reservedele - Se Video!
Har 2 nye dæk, ny træk stan SH Kroghejs anhænger
BUDT 23000,- DKK
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - båd
Carl Bloch (f. København 1834, d. sst. 1890) Jesu korsfæstelse. Tryksign. Carl Bloch 1884. Radering. Lysmål 46×36. R. J. Thieles fortegnelse over Carl Blochs raderinger nr. 59.
Markan Christensen (f. København 1927, d. sst. 2014) Abstraktion. Sign. Markan 60. Olie på lærred. 86×98. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Starter hver gang og fungere som den ska Terex TC 75 - 8 ton - Rotortilt
BUDT 118500,- DKK
Elradiator, NOBØ NFK4N 12 frontvarme, 230V/1250W, uden termostat, lille ridse front, ikke afprøvet. Ubrugt
Etruskisk bucchero oinochoe og sortglaceret skål. Italien, 6.-4. årh. f. Kr. H. 6–17 cm. og Diam. 16,5 cm. (2) Proveneniens: Ifølge oplysninger er keramikken erhvervet i Firenze og været i familiens eje siden 1970erne.
10 stk Køkkenbordplader, forskellige Farver og mål op til 390 x 123 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Trådkurve B20 x L30 x H13, 30 stk.
Ole Wanscher (f. Frederiksberg 1903, d. Charlottenlund 1985) “Colonial”. Et par lænestole af mahogni. Sæde med flet. Hynder i sæde og ryg betrukket med rød uld. Model PJ 149. Formgivet 1949. Udført og mærket hos P. Jeppesen. (2)