Lukker 25/11-2024 20:36:00
Kinesisk censer af porcelæn, dekoreret i blåt. med bladslyng. Ming 1368–1644. H. 6 cm Diam. 10,5 cm.
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, sølvfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.
Halskæde af 18 kt. guld. Vægt ca. 66 g. L. 45 cm.
BUDT 25000,- DKK
8 stk Hjulafskærmning til DAF
Bent Haller (f. Vendsyssel 1946) Landskab. Sign. monogram. Olie på papir monteret på plade. Lysmål 43×62. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Fendi “Monster Mania Baguette” taske af sort og gult læder med rødt logo, sølvfarvede beslag, kort justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og sort læderfor. Spejl medfølger. H. 15 x B. 27 x D. 5 cm.
Parti trin bor
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
Den perfekte slidsgraver ("rende-graver til drænrør") - til installation af intensive sportsgræsdrænsystemer. Kraftig og robust "fræse-hjul-gravemaskine" til montering på traktorer fra 60 til 120 hk (45-90 kW) - er PTO drevet . AFT WIZZ WHEEL 55 - Fræse-hjul-graver til traktorer / "Milling-wheel-excavator" for tractor
BUDT 25500,- DKK
Geo fennel FL250VA-N, laser niv. App, med udstyr, modtager, lader, treben, målepind, tænder fint og strøm på ved indlevering
36 stk. håndklædestænger i børstet stål (ubrugt)
Bent Knudsen (f. Fredericia 1924, d. Kolding 1997) Rutilkvartsarmbånd af sterlingsølv prydet med talrige cabochonslebne rutilkvarts. Dessin 35. Vægt 128 g. B. 2,5 cm. L. 18,5 cm.