Grohe BauEdge et grebs køkkenvandhane med svingtud, bespænding, krom. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Bemærk: Køber skal afmontere maskinen
ARBEJDSBORD, BLIKA, 2 mtr med skuffe.
2 bts. Chassagne Montrachet 1. Cru “Clos Saint Jean”, Domaine Paul Pillot 2019 A (hf/in).
Lille fin minilæsser som løfter 1000kg. Flere hydraulikudtag. Har både læsse-skovl og pallegafle Bernards W1050C - Vægt / weight 1,7 ton - Video!
BUDT 114000,- DKK
Knud Kyhn (f. Frederiksberg 1880, d. Farum 1969) Elefant af stentøj, dekoreret med Sung glasur. Nr. 20198. Royal Copenhagen. H. 18.
Et par malakitmanchetknapper af 18 kt. guld hver prydet med cabochonslebet malakit. Vægt ca. 16 g. Front 1,9 cm. (2)
Ringgaffelnøglesæt med 12 stk. i str. Fra 6 - 32 mm. Ubrugt
139 visninger
1875. 4 øre, grå/blå på 8 øre helsagskort fra Slagelse til Hamburg. DAKA +3.000 [ 23a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Læderforklæde i lækkert læder med stor lomme midtpå. Sort farve. Ubrugt
Niels Reumert (f. Hellerup 1949) Ansigt. Sign. på bagsiden Niels Reumert 1976. Olie på lærred. 26×28. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 stk diverse bænke + træningsmaskine, stand ukendt