Båndpudser til metal. Model HEMA. 75 mm bånd. Flere slibe bånd med følger. Fuldt funktionsdygtig.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
3 stk 5-armet stager, sølv look H 65 cm
BRANDSLANGE 20 meter med 3" stortz koblinger. Ubrugt.
Diamantklinge, norton / Clipper. Ø450 mm hul ø25,4 mm til natursten. Ubrugt og er i orginal emballage.
1914. 8 øre, grøn. Variant “Stor farveplet på R”. Postfrisk. AFA 1400 [ 14y ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1851. “Portofri forsendelse fra Centralcomiteen til Understöttelse af udcommanderede Land- og Sökrigeres Familier...”, dateret 5.mai 1851, sendt via Vejle 21.5.1851 til Bredstrup pr. Fredericia [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1863. Lille brev til Ebeltoft. Påtegnet “K.T. pr. Expres” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Tyskland, Württemberg, Friedrichordenen, kommandørkors i guld og emalje, 1870–1918, 53 mm x 56 mm, uden stempler
Stempelmærke. 50 Bit, UTAKKET. Prøvetryk i sort farve. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Chloé “Paraty” taske af lyserødt læder med gyldne beslag, to hanke, skulderstrop, et lynlås rum med to indvendige lommer og beige for. H. 23 x B. 36 x D. 15 cm. Original dustbag medfølger.
14 stk. Flightcases i pvc. Der er støv og brugsspor. Funktionsdygtige. Mål: 55x43x26cm