Lukker 27/11-2024 10:00:00
14 stk. Flightcases i pvc. Der er støv og brugsspor. Funktionsdygtige. Mål: 55x43x26cm
Afhentes: RK - 9460, Brovst, Denmark (via Google Maps)
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Mercedes 240 Mercedes 240 GD
BUDT 77500,- DKK
ACTION/SPORTSKAMERA - PINK farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. Ubrugt.
A Lingbi scholar's rock on a hardwood stand. 20th century. H. 17/21 cm.
Verner Panton (f. Gamtofte 1926, d. 1998) “Pantonova - Concave”. Lænestol med stel af stål, løs hynde med brunt skind. Designet 1971. Udført hos Montana.
Norge. Kilovare. Tubefrim. 3 forseglede uden årstal [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bolt med stjerne M 6 x 25, 250 stk.
- 18" 6 furet vendeplov. - 35" - 40". Regent Mega 600 CX NS - 6 Furet vendeplov - Model Bovlund
BUDT 27500,- DKK
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022) Uden titel. Sign. monogram. Relief. 118×74. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Gallakjole fra ophørt butik str: 40 vejl pris 1590kr , ubrugt
Opal, perle- og diamantbroche af 14 kt. hvidguld prydet med poleret opal, tre brillantslebne diamanter og fem ferskvandskulturperler. Vægt ca. 17 g. B. 3,5 cm. L. 6,3 cm
STORT KNIVSÆT, 5 stk. knive udført i 67 lags Japansk Damaskus stål, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto