Sikkerhedssko Ortholite, str 44, lædersikkerhedssko. Ubrugte
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Diamantring af 8 kt. guld prydet med talrige rosenslebne diamanter. Vægt ca. 4,5 g. B. 15 mm. Str. 57.
Ubekendt maler, 20. årh. Strudse på savannen. Sign. BvR, 55. Akvarel og blyant på papir. Lysmål 28×42.
1 fase 230/400 trafo på 20kVA fra 2008 selges. Mulig visningsdato etter avtale på forhånd: 27.11.2024 kl: 09:00
uåbnet fødevaregodkendt kompressorolie, 20L
14 stk Panorama sidestykker à 3 mtr. + 2 dør - sidestykker à 3 mtr. Passer til Partytelte
Italien. 1862–1940. God samling i springbind med flere gode sæt i mest ubrugt kvalitet. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
GENERATOR, Walter Stahl WS8500. 230V/400. Ubrugt.
8 fotsförrådscontainer - Årsmodell 2006 - Tre-fas elcentral - Belysning - Förrådshylla - Lås-bom - Mått ca (LxBxH) : 2 438 x 2 200 x 2 260 mm - Vikt ca 715 kg ex material Noterade brister: Rosthål i tak , se bilder Lasthjälp kan finnas efter tidsbokning Hämtning bokas en dag i förväg
5 stk. cement-figurer H: 46 til 60 cm. (ubrugt)