Spot Terra 42, 5 stk. 230 V, sølvfarvet. Ubrugte
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Engelsk maler, 19. årh. Skovparti med et par i en lysning. Sign. E. J. Bowly. Olie på træ. 26×20.
Ca. 84 stk Rødvinsglas 35 cl. model Signature
God beton mixer. Kan have rester af beton. Theam transportbån Schwing Stetter 10m3 - With conveyer!
BUDT 25500,- DKK
Pendel 2 stk, Nielsen nice kuglependel, Kobber børstet ,Ø25, sort stof ledning cirka 50 cm lang. Ubrugt, små skrammer kan forekome
Dansk snedkermester Fritstående to-pers. sofabænk med stel af mahogni. Buet sæde samt ryg betrukket med brunt farvet, banesyet nigerskind. Udført ca. 1940'erne, Danmark. H. 88. L. 150.
VAREBIL, OPEL ZAFIRA FLEXIVAN 2,2. 1st. Indreg: 10-01-2007. Synet: 07-03-2023. Km-tæller viser: 252879. Bemærk: defekt motor.
Ca. 65 stk Groovy Krus
1 bt. Mg. Château l'Eglise-Clinet, Pomerol 2001 A-A/B (bn). 1 bt. Mg. Calem Vintage Port 1983 A-A/B (bn). Total 2 bts.
Rystebord
5 sæt træ legetøj, ubrugt
Metaldetektor. Med digitalt display, vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. (Ubrugt)