Rørskærestativ universal, 1 stk. Galvanisere. Ubrugt.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Jytte Kløve (f. 1949) “Variationsring” bestående af ring af 14 kt. guld og diamantring af 14 kt. rosaguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. Samlet vægt ca. 12 g. Str. 52–52,5. (2)
Hele Verden. Med bl.a. samling England komplet fra 1992–2002 postfrisk samt meget andet og deriblandt nogen ældre breve fra Danmark og Tyskland. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
“Flora Danica” frugtskål af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster, gennembrudte sider med pousserede blomster, hanke i form af snoede grene. 3534. Royal Copenhagen, 1898–1922. H. 9 cm. L. 24 cm.
VAREBIL, MERCEDES-BENZ sprinter 316 CDI 906. 1st. Indreg: 10-09-2014. Synet: 28-07-2022. Km-tæller viser: 343840.
BUDT 30500,- DKK
Carl Holsøe (f. Aarhus 1863, d. Asserbo 1935) Interiør fra en dagligstue med kunstnerens hustru siddende ved klaveret. Sign. C. Holsøe. Olie på lærred. 66×68.
6 stk Julekalder I hård plastik flot design, ubrugte
1877. PRØVETRYK af 100 øre i farverne grå/orangegul med omvendt ramme. Slidt rammetryk. Meget sjældent prøvetryk. Ex. Lasse Nielsen. AFA 5.000 [ P31C ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk. lade app. 1 24v 40a + 1 12/24v, 220v.
1863. 4 sk. brun. Blækannulleret “signatur + 21/12 63” [ 9 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Grønland. Parti i 2 kasser med bl.a. samling med lidt Pakke-Porto samt flere Amerikaner udgaver komplette sæt inkl. på en FDC og Danmark Befriet mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Mål: B 150 cm x H 160 cm