Gulvvarme Heatcom, Uåbnet elektriskgulvvarme ,9 m2 ( 9,8 m x 0,5 m). Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Brabant, Maria Theresia, 1740–1780, Souverain d'or 1752, Antwerp, F 135, 5.55 g.
VAREBIL, VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 150hk KASSEVOGN LANG DSG7. 1st. Indreg: 02-12-2018. Synet: 02-12-2022. Km-tæller viser: 274004. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
BUDT 11500,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: 42 vejl pris 1399kr , ubrugt
Jeppe Hein (f. København 1974) “Frequency Watercolours (D) #6”. Sign. på bagsiden Jeppe Hein 2013; titel på label fra Jeppe Hein Studios, Berlin. Akvarel på papir. Bladstørrelse 74×74. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Buskrydder med benzinmotor, 3 i 1, med hækklipper, græstrimmer, skæreskive, ubrugt
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
Mål: LxBxH: 180x80x72 cm.
BUDT 225,- DKK
Bremse pedal synker, køle slange utæt, ny kobling i år 202 CASE IH 685 XL - 3 ton
BUDT 51500,- DKK
BOLTSAKSE, Mannesmann, 3 stk.
1858. 4 sk. LUX-stemplet 60 “RØDBY” [ 7 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×