100x31x31 (HxBxD), Rustfrit stål, mat sort, mangler 2 skruer i toppen. Ubrugt.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
PALLE med nøgleskab og inspektions kamera.
Ca. 900 stk. juleposer (ubrugt)
Safe Tank Container med stor dør, uden nøgler, spildkar/riste i bunden, Mål 298x209x H 214 cm. Småbulet, dør hænger.
Trailer med bagtip til redskabsbære ABC Powerflex St 800 - Trailer med bagtip til redskabsbærer
BUDT 3500,- DKK
18 stk ø25x4000mm plastrør + 12-15m ø110mm korrugeret plastrør + trækvogn der mangler et par hjul.
BJERNDRUP (TINGLEV). Posthornstpl. i violet og rød farve på 2 fine forsendelser [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bambusbar med 2 Barstole
TOPNØGLESÆT, 3 sæt BATO - 1/2" - 3/8" samt 1/4".
Rundt stålfad ø 32cm. 21 stk. ovale stålfade 55x42cm. 8 stk. + 55x36cm. 8 stk. + 55x35cm. 3 stk. + 62x43cm. 11 stk. + 20 stk fadstativer + ca. 30 fors. kagespader
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Libellula - Grydepu ABC Libellula - Grydepumpe
3 paller div. hobby artikler
Giovanni Battista Piranesi (f. Mogliani 1720, d. Rom 1778) “Spaccato interno della Basilica di S. Paolo fuori delle Mura”. Tryksign. Kobberstik. Bladstørrelse 45×64.