Lukker 26/11-2024 10:15:00
Selges for privatperson, derfor mva fritt! Helt og fint skjær, gått på flyplass tidligere. brukt til å måke storplass (asfalt) 5M bredde
Afhentes: Brumunddal, Norway (via Google Maps)
LED lampe 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
Michael Kvium (f. Horsens 1955) Komposition fra serien “Prinser og prinsesser”. Sign. Kvium 10, 82/120. Litografi i farver. Bladstørrelse 33×33. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Parti assorteret værktøj
FORSÆNKNINGSBORESÆT, Stanford, i metalkasse.
Isfjerner 12 stk, bemærk 1 liter i hver flaske
Sneplov 300cm. Årgang 1996. Tellefsdal type K-3000. Manuel indstilling. Kraftige støttehjul. Trykaflastning på skær. Funktionsdygtig ved seneste anvendelse.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Compak ABC Compakter
Kurt Østervig, tilskrevet (f. 1912, d. 1986) Serveringsvogn med stel af palisander, opsat på hjul af messing. Top samt to underliggende hylder af sort formika. Udført og stemplet hos Jason. H. 70. L. 89. B. 47.
Peter Rostrup Bøyesen (f. Varde 1882, d. København 1952) “Imellem bygerne. Bagsværd”. Sign. PB. Olie på lærred. 28×48.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Ground Hog HD 99-H Hydraulic Earthdrill only used one ti ABC Ground Hog HD 99-H Hydraulic Earthdrill only used one times
BUDT 17500,- DKK