Dørlås Secuyou 2 stk, Smart greb uden elektronisk dørlås, små ridser på en. Messing. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Peder Evald Madsen (PEM) skitser, 6 stk. Fra 1997 og 1999. De måler fra 10 x 15 cm til 21 x 14 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Knud Michel Cirkulært sofabord af sort jern. Top ilagt kakler i polykrome farver. Sign. K.M. H. 52. Diam. 91 cm.
3 stk Softguns , ubrugte
Diamantring af 18 kt. rosaguld prydet med princess-cut diamant på 3.04 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.10 ct. Farve: F-H. Klarhed: VVS-VS. B. 10 mm. Str. 54. HRD certifikat nr. 230000096932 medfølger til centerstenen. Æske medfølger.
5 bts. Various White Burgundy A (hf/in).
14 stk Lyngby Glasvaser heraf 11 Mat og 3 Klar, H 20 cm
Multimedie til bil. 7" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
VAREBIL, PEUGEOT 207 VAREBIL 1,4HDI 69HK 3D. 1st. Indreg: 24-11-2008. NY SYNET: 04-11-2024 . Km-tæller viser: 226195.
CLEAVER, 18 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ibenholt. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Brian James 27xtfb - Lasteevne / Capacity 2.070 kg - Maskintrai Brian James 27xtfb - Lasteevne / Capacity 2.070 kg - Maskintrailer
BUDT 15250,- DKK
Kugletræk 3 stk.