Dørlås Secuyou 2 stk, Smart greb uden elektronisk dørlås. Messing. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
1846. Pragtfuldt lille brev fra Aalborg 11.6.1846 til København. Påtegnet “Pr. IRIS Franco” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se vedhæftede brochure/specifikations-ark under fotografierne ! Leveres med ophængsplade efter ønske CW 45/55/70 - Engcon S80 https://www.youtube.com/watch?v=n614ZV0BNFY Rockwheel G55 - Til 45-55 t gravesmaskine / Drum cutter for 50-60 T excavator
BUDT 100250,- DKK
BUDT 8400,- DKK
100 pakdåser dobbeltlæbet 30x47x10
6 dunke flydende opvaskemiddel (ubrugt)
VANDSLANGERULLE, 20 meter med automatisk oprul. Ubrugt.
Effektiv maskine der er ikke er i brug mere, og derfor skal sælges. Joskin JOS 32 - Græsnedfælder
20 ruller tapet, Miljøvæv - 1,06x25 meter (ubrugt)
- 83.074 kilometer stand. Hydrema 906 B
BUDT 105500,- DKK
Svejsehjelm "Eagle" med automatisk nedblændning, justerbar. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Gaffel s ABC Gaffel sæt
Kinesisk huanghuali lågæske, rektangulær form. 18. årh. H. 3,5 cm L. 17 cm B. 12 cm. Proveniens: Dansk privatsamling