Brusehoved og slange Hansgrohe crometta vario, 2 stk, 2 stråletyper, brusehoved ø 100 mm, bruseslange 1,75 m . Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Ca. 150 stk Charms + ca. 75 Armbånd i Læder og Sølvlook, der medfølger stativ til armbånd
6 bts. Château La Fleur-Petrus, Pomerol 2012 A (hf/in). Owc.
2 stk Lagervogne med luftgummi hjul, ladmål L 125 B 65 cm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 7530 Premium - 7,4 John Deere 7530 Premium - 7,4 ton
BUDT 149000,- DKK
Soundbar til TV eller PC. Tilsluttes til strøm via USB-stik. Str. Ca. 47 x 8 x 8 cm. Ubrugt
6 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1988 A (hf/in).
48 stk Banquet stole sort betræk med guld prikker, kraftig polstret i sæde og ryg, Stabelbar
A Chinese huanghuali brushpot, bitong, with profiled rim and base on three feet. 17th/18th century. H. 14 cm. Diam. 14 cm. Provenance: A Danish private collection.
Jim Dine (f. Cincinnati, Ohio 1935) “Sybil in her dressing room”, 1968. Sign. Jim Dine, 165/200. Stemplet på bagsiden Edition A. Litografi i farver. Bladstørrelse 45×31. Uindrammet.
BUDT 2300,- DKK
DÆK/FÆLGE. 4 stk.TOYO str. 225/55 R17C.
Kragelund 3 personers sofa i lysegråt stof. Stor flyder med god plads. Den måler 225 x 90 cm. SH: 43 cm. Nypris 6.000 kr. Den er brugt, men i pæn stand. En smule fnuller på sæderne. MOMSFRI